Przedstawiciel handlowy - kanał farmaceutyczny (region kujawsko-pomorski)

Johnson & JohnsonO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z aptekami, sprzedaż i merchandising preparatów firmy Johnson & Johnson oraz promocję marek między innymi: Sudafed, Nicorette, Imodium, Visine, Bengay.

Najważniejsze obowiązki:

- rozwój współpracy z aptekami (indywidualne i sieciowe),

- budowanie dystrybucji numerycznej produktów,

- dbałość o standardy wizualizacji produktów,

- prezentacja, rekomendacja preparatów,

- ustalanie warunków handlowych, egzekucja kontraktów,

- pozyskiwanie nowych kontrahentów,

- budowanie partnerskich relacji biznesowych,

- realizacje celów kwartalnych: ilościowych i jakościowych.

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży i promocji produktów z branży farmaceutycznej/FMCG,
  • nastawienia na realizację celów i zaangażowania,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolności analitycznego oraz logicznego myślenia,
  • odpowiedzialności i samodzielności w planowaniu pracy własnej,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenia wyższego (min. na poziomie licencjata),
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dużą suwerenność i swobodę działania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
  • bardzo korzystny pakiet socjalny.

Johnson & Johnson is the largest and most broadly-based healthcare company in the world. We’re producing life-changing breakthroughs every day, and have been for the last 130 years. The combination of new technologies and your expertise enables amazing things to happen. Teams from J&J’s consumer business are creating digital tools to help people track the health of their skin. Those working in medical devices are 3-D printing artificial joints personalized for each patient, while researchers in pharmaceuticals use AI to discover lifesaving drugs. Imagine what the rest of our team of 134,000 people at 260 companies in more than 60 countries across the world is accomplishing. We redefine what it means to be a big company in today’s world.

Johnson&Johnson jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań.

Przedstawiciel handlowy - kanał farmaceutyczny (region kujawsko-pomorski), kujawsko-pomorskie