Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Kanał Nowoczesny i Tradycyjny

Kruger Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Krüger Polska Sp. z o.o. należy do koncernu Krüger GmbH, posiadającego swoje spółki w 12 krajach na całym świecie i zatrudniającego łącznie ponad 4400 pracowników. Na chwilę obecną Kruger Polska jest liderem w kategorii musujących suplementów diety na rynku spożywczym oraz zajmuje ważną pozycję rynkową w kategoriach produktów instant i słodzików.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy - Kanał Nowoczesny i TradycyjnyNumer ref.: Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży i dystrybucji poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami kanału nowoczesnego
  • Bieżąca współpraca z dystrybutorami reprezentującymi firmę w terenie w celu zapewnienia dostępności towaru u klientów kanału tradycyjnego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Realizacja działań promocyjnych i marketingowych u klientów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klientów kanału nowoczesnego
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość lokalnego rynku
  • dyspozycyjność
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie miesięczne uzależnione od osiąganych wyników)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy, telefon komórkowy)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • ubezpieczenie i pakiet opieki medycznej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krüger Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krüger Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Podstoczysko 42. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy