Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. - GRUPA PGU

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Rozwój sprzedaży i dystrybucji poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami detalicznymi, hurtowymi oraz sieciami handlowymi

  • Odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy, kreatywność

  • Prawo jazdy kat.B

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

  • Pogoda ducha i chęci do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samochód służbowy, telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju, producent naturalnych wód mineralnych Staropolanka, Kudowianka, Wielka Pieniawa, poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny

Przewiń do profilu firmy