Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. - GRUPA PGUO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Rozwój sprzedaży i dystrybucji poprzez intensyfikowanie współpracy z klientami detalicznymi, hurtowymi oraz sieciami handlowymi
  • Odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy, kreatywność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Pogoda ducha i chęci do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

UZDROWISKA KŁODZKIE S.A. - GRUPA PGU

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju, producent naturalnych wód mineralnych Staropolanka, Kudowianka, Wielka Pieniawa, poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny

Przedstawiciel Handlowy kanał nowoczesny i tradycyjny, Zielona Góra