Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy (kanał tradycyjny)

Dr. OetkerO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • osiąganie celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze,
  • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie stałych, dobrych kontaktów z klientami na podległym terenie,
  • wdrażanie standardów merchandisingowych,
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów,
  • miejsce pracy Częstochowa i okolice,
  • współpraca w regionie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w branży FMCG (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej) i znajomość lokalnego rynku,
  • szeroka wiedza z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe),
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie (stałe + premia),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, palmtop),
  • pakiet medyczny oraz socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Przedstawiciel Handlowy (kanał tradycyjny), Częstochowa