Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (kanał tradycyjny)

Dr. Oetker

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze,

  • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie stałych, dobrych kontaktów z klientami na podległym terenie,

  • wdrażanie standardów merchandisingowych,

  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej produktów,

  • współpraca w regionie.

Nasze wymagania

  • POSZUKUJEMY DYNAMICZNEJ OSOBY:

  • z wykształceniem minimum średnim,

  • z doświadczeniem w branży FMCG (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej) i znajomością lokalnego rynku,

  • z szeroką wiedzą z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe),

  • zaangażowanej i dyspozycyjnej,

  • umiejącej i lubiącej pracować w zespole,

  • łatwo nawiązującej kontakty interpersonalne,

  • samodzielnej,

  • posiadającej prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie (stałe + premia),

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • pakiet medyczny oraz socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dr. Oetker

Dr. Oetker Polska, wiodący producent produktów spożywczych

poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy