Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy- kanał Zoologiczny

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
VetExpert to uznana wśród specjalistów marka obejmująca wysokiej jakości testy diagnostyczne, suplementy, diety i karmy weterynaryjne oraz produkty pielęgnacyjne dla zwierząt domowych.

W 2018 roku rozpoczęliśmy ekspansję na rynek zoologiczny wprowadzając unikalne karmy bytowe Raw Paleo, suplementy z linii Twist off oraz produkty pielęgnacyjne i higieniczne.

Od dziecięciu lat firma dynamicznie rośnie, zwiększając nie tylko swoją wartość i zespół, ale również uruchamiając innowacyjne projekty oraz wchodząc na nowe rynki, obejmując obecnie już ponad 25 krajów.

VetExpert skutecznie wspiera lekarzy weterynarii i opiekunów zwierząt na świecie, by każde zwierzę mogło wyglądać, czuć się i żyć jak najlepiej. Nasze działania zostały docenione takimi nagrodami jak Produkt Roku 2018, Dobra Marka 2017, Top For Dog 2018 oraz Polska Nagroda Innowacyjności 2018.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Key Account Managera, którego zadaniem będzie rozwój sprzedaży w kanale zoologicznym oraz wzmacnianie wizerunku marki Vetexpert w kanale zoologicznym.
Przedstawiciel Handlowy- kanał ZoologicznyNumer ref.: Miejsce pracy: opolskie, śląskie

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad Produktami Vetexpert w kanale zoologicznym
  • Dbanie o wizerunek Produktów u największych klientów
  • Generowanie sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Analizy rynku zoologicznego dla małych zwierząt w kategoriach w
    których obecne są produkty Vetexpert,
  • Kontrybucja przy opracowaniu strategii i programów rynkowych kierowanych pośrednio i bezpośrednio do sklepów zoologicznych,
  • Monitorowania poczynań producentów/produktów konkurencyjnych dla produktów Vetexpert,
  • Organizacji szkoleń, konferencji i treningów dla personelu sklepów zoologicznych,
  • Raportowanie wg oczekiwanych standardów,
  • Budowanie i utrzymywania wzorowych relacji z odbiorcami Produktów Pracodawcy na powierzonym terenie

Od Kandydata oczekujemy:

  • Znajomości branży zoologicznej
  • Doświadczenia w sprzedaży w kanale zoologicznym.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Niezbędne kompetencje:

  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Ukierunkowanie na sukces

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpraca z Dyrektorem Sprzedaży
  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu; w firmie, która
    nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie
    status quo.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Służbowy samochód wraz z kartą paliwową.
  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover, polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln.
  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do studiów i kursów,
    wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje przyjmujemy do 08 listopada 2020 r.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej informacji na swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz formularzu zgłoszeniowym dla celów przyszłych rekrutacji.
Uprzejmie prosimy o nie przesyłanie w CV i innych dokumentach danych osobowych szczególnych kategorii, takich jak: pochodzenie rasowe i etniczne, przekonania religijne czy światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych czy partii, poglądy polityczne, stan zdrowia, kod genetyczny, dane biometryczne, orientacja seksualna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy