Przedstawiciel Handlowy

HAMARO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HAMAR sp.j. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnych zamocowań budowlanych. Od 25 lat sukcesywnie rozwijamy sprzedaż na rynku polskim i europejskim. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szeroką ofertę produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem własnych doświadczeń i międzynarodowych standardów, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

Globalny zasięg firmy, umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń, które wykorzystujemy w naszej pracy. Działamy w sposób elastyczny oferując sprawdzone łączniki oraz proponujemy rozwiązania montażowe do indywidualnych projektów wykonawczych. Dostarczamy produkty zapewniające jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania według najwyższych europejskich standardów.
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Obszar działania:
1/ dolnośląskie, opolskie
2/ śląskie, małopolskie

Opis stanowiska:

  • budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi i nowymi klientami
  • doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań produktowych
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy i marki
  • udział w targach/ seminariach branżowych
  • raportowanie aktywności sprzedażowej

Oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej i zamocowań budowlanych
  • znajomość lokalnego rynku
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera- MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zorientowanie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i samodzielność w działaniu

Kandydatowi oferujemy:

  • ambitną pracę w branży technicznej
  • pracę umożliwiającą poszerzanie doświadczeń i kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę
    o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe i przejrzysty system prowizyjny w postaci premii uzależnionej od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia
z dopiskiem "PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY”.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać zapraszamy na stronę www.hamar.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy