Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie salonów kosmetycznych,

  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy i wyznaczonych celów indywidualnych,

  • Budowanie bazy klientów oraz opieka nad stałymi klientami i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,

  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z salonami kosmetycznymi,

  • Umiejętność wykonywania manicure hybrydowego/żelowego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń,

  • Entuzjazm, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

  • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizacje celów,

  • Umiejętność analizy danych,

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • Własna działalność gospodarcza, bądź gotowość do jej otwarcia,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Kartę sportowo rekreacyjną MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Opiekę medyczną Enel-Med

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach

  • Zgrany zespół

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Cosmo Group to jedna z wiodących międzynarodowych firm z sektora beauty. W portfolio firmy znajdują się marki NEONAIL, MYLAQ, NÉO MAKE UP, NEONAIL Expert. Kosmetyki Cosmo Group wyróżnia wysoka jakość, nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspirujemy i tworzymy trendy. Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy