Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

AS PRODUKTO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budżetu sprzedażowego,

  • Praca w terenie i monitorowanie rynku,

  • Przygotowanie i opracowywanie ofert handlowych,

  • Doradztwo w zakresie tworzenia koncepcji SPA&Wellness,

  • Promowanie produktów i rozwiązań firmy AS Produkt,

  • Raportowanie i obsługa CRM,

  • Współpraca z Koordynatorami i Projektantami,

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość branży basenowej, SPA & Wellness,

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,

  • Doświadczenia w budowaniu relacji i pozyskiwaniu Klientów,

  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym

  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i prowizyjnej

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy na wyłączność, laptop, telefon

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy, eventy integracyjne

AS PRODUKT

Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje Przedstawiciela Handlowego. Praca głównie poza siedzibą firmy na terenie Polski – krótkie delegacje.

Przewiń do profilu firmy

Przykładowe realizacje:

  • Wykonanie basenów oraz strefy SPA w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.

  • Rewitalizacja strefy basenowej oraz SPA & WELLNESS w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.

  • Realizacja strefy basenowej i SPA w Hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.

Po więcej zapraszamy tutaj:

Teren wykonywanej pracy:

  • woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie.