Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Sopro PolskaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów oraz planu sprzedaży,

  • regularnie wizyty w punktach sieciowych (DIY),

  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów w punktach sprzedaży,

  • realizacja działań marketingowych i akcji promocyjnych,

  • organizowanie oraz prowadzenie szkoleń produktowych w punktach sieciowych.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na rynku sieciowym (markety wielkopowierzchniowe),

  • jesteś zorientowany na osiągnięcie celu i dobrze się czujesz w negocjacjach z klientem,

  • znasz zasady merchandisingu,

  • masz wykształcenie min. średnie,

  • znasz pakiet MS Office,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Sopro Polska

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy