Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

"WDX" S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy i systematyczne pozyskiwanie nowych.
  • Rozpoznawanie i analizę potrzeb klientów.
  • Doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów.
  • Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych na powierzonym terenie.
  • Aktywna akwizycja, dokonywanie prezentacji marketingowych oraz przygotowywanie ofert handlowych.
  • Uzgadnianie warunków kontraktu i pozyskiwanie zamówień.
  • Współpraca z działem serwisu oraz działem sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.
  • Pozytywne nastawienie.
  • Nieszablonowe myślenie.
  • Chęć zdobycia nowego doświadczenia.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Program wdrożenia, zapewniający adaptację w miejscu pracy.
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu.
  • Możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia).
  • Dodatkowo wynagrodzenie zmienne bez limitu (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów).
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, karty pre-paid).
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przedstawiciel Handlowy, Katowice