Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Toya SAO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży i powierzonych zadań poprzez obsługę stałych klientów firmy
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Regularne raportowanie bieżących wyników pracy
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 2 lata
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • Znajomość branży narzędziowej - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i energicznie rozwijającej się Spółce akcyjnej z wieloletnią tradycją,
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: Multisport, opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Przedstawiciel Handlowy, Katowice