Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży
  • Egzekwowanie ustaleń centralnych, kontrola i bieżące monitorowanie ekspozycji
  • Zwiększanie dostępności produktów
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne

Przedstawiciel Handlowy, Katowice