Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.12.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Serwis

    Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko.

    Miejsce pracy: Katowice

    NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)
    • GWARANTOWANA PREMIA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY
    • jasny i przejrzysty system premiowania
    • zadaniowy czas pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • samodzielność przy realizacji postawionych zadań
    • odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym  kreatywnym zespole
    • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz
      paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe
      ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, szkolenia produktowe
    • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
    • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

    IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

    • posiadać doświadczenie na stanowisku
      przedstawiciela handlowego
    • być zorientowany na klienta oraz cel
    • posiadać zdolności analizowania problemów
      i samodzielności w ich rozwiązywaniu
    • cechować się dobrą organizacją pracy, planowaniem
      zadań i ustalaniem priorytetów
    • łatwo nawiązywać kontakty interpersonalne
    • posiadać wykształcenie min. średnie
    • znać pakiet MS Office
    • posiadać prawo jazdy kat. B

    Być otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis