Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AA Herkules

    Firma AA HERKULES specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych.

    Więcej informacji o nas na naszych stronach internetowych:

    www.podestyruchome.pl

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami, samodzielne wyszukiwanie nowych inwestycji na wskazanym obszarze,
    • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
    • prowadzenie rozmów handlowych, tworzenie ofert handlowych, doradztwo techniczne,
    • kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,
    • współpraca z pozostałymi pracownikami firmy wszystkich oddziałów,
    • praca na terenie Śląska i okolic (nie wiąże się z koniecznością kilkudniowych wyjazdów).

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 2 lata w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
    • prawo jazdy kat. B,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywaniu relacji z klientami,
    • mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta,
    • umiejętność tworzenia pism, ofert, maili do klientów (bezbłędna ortografia i poprawna polszczyzna),
    • chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności,
    • nastawienie na osiąganie dobrych wyników, na sukces, wysoka motywacja do pracy,
    • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

    Oferujemy:

    • stałą i uczciwą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • pełne wprowadzenie do wykonywanych obowiązków (szkolenia, kursy itp.),
    • pracę w młodym, zgranym zespole,
    • pracę ciekawą, pełną wyzwań, podczas której wciąż podnosi się swoje umiejętności i kwalifikacje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma AA Herkules Bartosz Krala (al. Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (al. Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez AA Herkules Bartosz Krala (al. Roździeńskiego 190B, 40-203 Katowice), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.