Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMBIR SP. Z O.O.

    zatrudni na stanowisko

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    z Mysłowic, Katowic oraz miast ościennych

    Praca w województwie śląskim

    Miejsce pracy: Katowice, Mysłowice

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie i opieka nad klientami w powierzonym rejonie
    • Realizacja planów sprzedaży oraz raportowanie bieżących wyników

    Wymagania:

    • Kreatywność, wysoka motywacja do pracy oraz etyczne podejście do wykonywanych obowiązków
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie  podstawowe 2500zł + dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
    • Samodzielną i stabilną pracę w młodym zespole
    • Samochód służbowy + telefon służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.