Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager (Automotive)

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk | Numer ref.: PHA/036/DZA

    Praca na terenie całego kraju

    Oferujemy:

    • Pełną samodzielność działania na terenie całego kraju
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód służbowy do użytku prywatnego
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w firmie o uznanej marce na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
    • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obszarze sprzedaży na rynku automotive
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami w zakresie sprzedaży opakowań dla przemysłu
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
    • Stałe monitorowanie rynku
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów
    • Nadzór nad procesem realizacji sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży automotive (warunek konieczny)
    • Znajomość mechanizmów i zależności "dostawca - odbiorca" w branży automotive (OEM, Tier 1, Tier 2 itd.) - warunek konieczny
    • Zbudowane relacje z osobami decyzyjnymi w firmach z branży automotive
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość produktów i usług oferowanych w branży automotive
    • Otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
    • Znajomość integratorów w procesach logistycznych będzie dodatkowym atutem

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis