Ta oferta pracy jest nieaktualna od 554 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - Key Account Manager

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INSTANCO Sp. z o.o.

    Marka HASPOL zajmuje się od ponad 60 lat produkcją oraz sprzedażą profesjonalnego wyposażenia do
    gastronomii w całej Europie. Marka działa w Polsce od 1950 r., a produkty, które oferuje zapewniają jej
    Klientom innowacyjność oraz wysoką jakość.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy na podległym terenie
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
    • monitoring oraz analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych możliwości rozwoju sprzedaży
    • przygotowywanie ofert, negocjacje oraz nadzór nad procesem sprzedaży
    • odpowiedzialność za kreowanie wizerunku firmy wśród Klientów

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
    • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
    • znajomość zasad ofertowania i sprzedaży produktów
    • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz spotkań biznesowych
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność
    • znajomość rynku HoReCa będzie dużym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + wysokie prowizje)
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
    • szkolenia w kraju i zagranicą
    • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV prosimy dołączyć klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833)”.