Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - Key Account Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

INSTANCO Sp. z o.o.

Marka HASPOL zajmuje się od ponad 60 lat produkcją oraz sprzedażą profesjonalnego wyposażenia do
gastronomii w całej Europie. Marka działa w Polsce od 1950 r., a produkty, które oferuje zapewniają jej
Klientom innowacyjność oraz wysoką jakość.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy na podległym terenie
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • monitoring oraz analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych możliwości rozwoju sprzedaży
  • przygotowywanie ofert, negocjacje oraz nadzór nad procesem sprzedaży
  • odpowiedzialność za kreowanie wizerunku firmy wśród Klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • znajomość zasad ofertowania i sprzedaży produktów
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz spotkań biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • znajomość rynku HoReCa będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + wysokie prowizje)
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
  • szkolenia w kraju i zagranicą
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV prosimy dołączyć klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się