Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

ProfixO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PROFIX Sp. z o.o. od ponad 25 lat z powodzeniem działa w obszarze produkcji i handlu.
Dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej / roboczej oraz artykułów BHP.

Właściciel marek PROLINE, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy przedsiębiorczego i doświadczonego kandydata/-ki na stanowisko
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: Kielce

Kluczowe zadania:

  • Współtworzenie polityki handlowej oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    w podległym regionie
  • Kompleksowa obsługa klientów rynku tradycyjnego, zapewnienie odpowiedniego wsparcia
    i doradztwo w zakresie doboru towarów
  • Rozbudowa sieci sprzedaży – dystrybucja detaliczna

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży narzędziowej i BHP)
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany profil techniczny)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów

W zamian oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Umowę o pracę i zadaniowy system czasu pracy (średnio 40h tygodniowo)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji urodzin Pracownika
Zgłoszenia wraz z CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy