Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie

  • Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy

  • Zapewnienie ciągłej obecności produktów Lindt u klientów

  • Ścisła współpraca z działem Kluczowych Klientów w zakresie właściwej egzekucji ustaleń centralnych na poziomie lokalnym

  • Odpowiedzialność za akcje organizowane u klientów znajdujących się na powierzonym terenie

  • Nadzorowanie pracy merchandiserów na powierzonym terenie

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami

  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych

Nasze wymagania

  • Min. 1-letniego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG - warunek konieczny

  • Bardzo dobrej znajomości rynku nowoczesnego

  • Dobrej znajomości tradycyjnego - warunek konieczny

  • Umiejętności budowania relacji z klientami

  • Silnego zorientowania na wyniki

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności jej planowania

  • Entuzjazjm i proaktywna postawa

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy

  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon służbowy)

  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych, Program Kawa +Przekąska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę