Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

"RODOWITA Z ROZTOCZA" sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta na podległym terenie
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych wartościowych i jakościowych na obsługiwanym terenie
  • Realizacja powierzonych obowiązków
  • Dbanie o ekspozycję towaru poprzez działania merchandisingowe
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel) w firmie FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w branży napojowej
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Ukierunkowanie na dostarczanie wyników
  • Decyzyjność i umiejętność rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Narzędzia - samochód, telefon

O nas

Rodowita z Roztocza dostarcza Polakom naturalną wodę mineralną z otuliny Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Przedstawiciel Handlowy, Kielce