Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Jai Kudo

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad powierzonymi klientami m.in. w rejonie miejscowości Kielce, Opatów, Sandomierz, Staszów, Busko-Zdrój,

  • Realizacja planu sprzedaży,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Dostarczanie towaru.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziana znajomość branży optycznej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do codziennej i intensywnej pracy w terenie (w zakresie ustalonego regionu),

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętności sprzedażowe,

  • Komunikatywność i łatwość budowania relacji,

  • Gotowość do przyswajania wiedzy produktowej, branżowej,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i system świadczeń socjalnych,

  • Pracę w zespole handlowców, w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie,

  • Niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • Możliwość pozyskania produktów z szerokiego portfolio EssilorLuxottica w atrakcyjnych cenach,

  • Możliwość udziału w programie akcjonariatu pracowniczego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia,

  • Szkolenia specjalistyczne i sprzedażowe,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jai Kudo

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

Przewiń do profilu firmy