Przedstawiciel Handlowy

Target PRO Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Kielce

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Target PRO to lider outsourcingu sprzedaży posiadający 14-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi dla międzynarodowych koncernów z sektora FMCG oraz usług.
Zatrudniamy ponad 950 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony targetpro/kariera.pl

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - Lidera branży FMCG, poszukujemy kandydtów na stanowisko:
Obowiązki:

  • przeprowadzanie regularnych wizyt handlowych w punktach rynku detalicznego i nowoczesnego;
  • sprzedaż na bazie presellingu;
  • zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów na podległym terenie;
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych;
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości topografii terenu;
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji;
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, gsm);
  • stałe wynagrodzenie podstawowe;
  • premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych i ekspozycyjnych;
  • możliwość skorzystania z karty sportowej;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w ramach struktury sprzedażowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy