Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    mamy ofertę pracy w projekcie

    sił sprzedaży dla jednego z naszych klientów

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Kielce
    Nr ref.: 10110051
    top2

    OFERUJEMY CI

    Forma zatrudnienia:
    Umowa o pracę
    • Stabilne
      warunki zatrudnienia
    • Szkolenia
      i programy rozwojowe
    • Premię uzależnioną
      od wyników
    • Kafeteryjny system benefitów

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Posiadasz doświadczenia w sprzedaży,
    • Jesteś zorientowany/a na cele,
    • Cechuje Cię sumienności i odpowiedzialności,
    • Posiadasz zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
    • Potrafisz budować trwałe relacje z klientami,
    • Posiadasz prawa jazdy kat. B oraz masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu,
    • Miło, jeżeli posiadasz doświadczenie w branży FMCG.

    TWOJE ZADANIA

    Będziesz:

    • Realizował/a założone plany sprzedaży na powierzonym terenie (punkty detaliczne),
    • Utrzymywał kontakt ze stałymi klientami i pozyskiwał do współpracy nowych,
    • Egzekwował/a ustalenia centralne, dbał/a o ekspozycję,
    • Wdrażał/a strategię dystrybucyjną produktów,
    • Raportował/a efekty pracy.
    MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).
    bottom