Przedstawiciel Handlowy

  • Micigózd (pow. kielecki), Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 08.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kielce (okolice), Micigózd (pow. kielecki)

    Twoje zadania:

    • Planowanie i realizacja sprzedaży w zakresie betonu i kruszyw na podległym regionie
    • Obsługa inwestycji budowlanych na terenie Kielc i okolic w zakresie sprzedaży betonu i kruszyw specjalnych produktów betonowych
    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych kontaktów
    • Doradztwo w zakresie efektywnego doboru oraz wykorzystania produktów, usług i opcji z oferty
    • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia
    • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja)
    • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz kontrola należności odbiorców
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy, wzmacnianie pozycji firmy na rynku odbiorców betonu, prefabrykatów, inwestycji infrastrukturalnych
    • Współpraca z działami firmy celem realizacji strategii
    top

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub podobnym
    • Wysoki poziom wiedzy technicznej z zakresu technologii materiałów budowlanych
    • Wykształcenie min. średnie
    • Bardzo dobra znajomość rynku budowlanego – zarówno odnośnie kontrahentów jak i produktów
    • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z architektami, kierownikami budów, developerami, wykonawcami
    • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu Office
    • Prawo jazdy kat. B
    top

    Oferujemy:

    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym
    • Samodzielne stanowisko
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód służbowy, komputer, telefon
    CV z dopiskiem „Przedstawiciel Handlowy” prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Hochtrans BETON Sp. z o.o. z siedzibą w Micigoździe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hochtrans BETON Sp. z o.o. z siedzibą w Micigoździe przy ul. Częstochowska 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.