Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Designer Sp. z o.o. importer i wyłączny dystrybutor profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich marek:
    Professional By FamaHS Professional oraz Pura Kosmetica w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową swojej sieci dystrybucji poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce (okolice), Ostrowiec Świętokrzyski (okolice), Skarżysko-Kamienna (okolice)

    Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Przedstawiciela Handlowego:

    • Profesjonalna obsługa klienta (po odpowiednich szkoleniach sprzedażowych oraz technicznych)
    • Utrzymanie oraz rozwój istniejącej struktury sprzedaży na danym terenie
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w branży Beauty)
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętności komunikacyjnych
    • Chęci do rozwoju i nauki technik sprzedaży
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia, bez górnej granicy zarobków (podstawa, prowizja i system premiowania)
    • Udział w szkoleniach rozwijających posiadaną wiedzę i pozwalającą zdobyć nową
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie naszego zespołu specjalistów
    • Pracę z produktami dobrej jakości, wielokrotnie nagradzanych w kraju i za granicą
    • Pracę w branży Beauty - jedną z najszybciej rozwijających się branż

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.