Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Sandomierz, Staszów, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 06.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 06.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lider na rynku programów lojalnościowych Firma Mervey, administrator programu "Profit"
    poszukuje młodej i energicznej osoby na stanowisko

    Przedstawiciela Handlowego
    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Opatów
    Oferujemy pracę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, prężnie działającej na rynku od ponad 12 lat.

    Aktualnie współpracujemy z ponad 4 tys. klientów na terenie całego kraju.

    Opis stanowiska:

    • Aktywne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami Programu Profit - w tym bezpośredni kontakt z punktami sprzedaży Partnerów
    • Przygotowywanie prezentacji i ofert
    • Odpowiedzialność i realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie oraz osiąganie kluczowych założeń
    • Bezpośredni udział w procesie sprzedaży, prowadzony zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
    • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność, samodzielność w działaniu
    • Inicjatywa i kreatywność
    • Zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy pod presją
    • Silna orientacja na realizację celów
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w terenie, oraz  praktyka w aktywnym pozyskiwaniu klienta
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
    • możliwość awansu
    • pracę w młodym zespole
    • telefon, samochód służbowy oraz inne narzędzia umożliwiające wykonywanie obowiązków
    • kartę Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. MERVEY moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H.U. MERVEY moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.