Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-10-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-11-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży ( outsourcing sił sprzedaży, merchandising) oraz promocji
    i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, MARS Polska, Pepsi Cola GB, Danone).

    W związku z rozpoczęciem nowego projektu dla naszego klienta, producenta w branży FMCG
    – firmy ETI Polska-
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    Zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych w punktach sprzedaży detalicznej na wyznaczonym terenie – rynek TT oraz MT,
    • Zarządzanie budżetem w sieciach lokalnych,
    • Zapewnienie strategii dystrybucyjnej produktów,
    • Egzekucja ustaleń centralnych, merchandising, zarządzanie budżetami promocyjnymi,
    • Wdrażanie inicjatyw w punktach sprzedaży,
    • Raportowanie.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Doświadczenie w branży FMCG – warunek konieczny,
    • Doświadczenie w pracy dla liderów rynkowych jako: Merchandiser, PH, Supervisor,
    • Znajomość narzędzi: pakiet Office dla urządzeń mobilnych,
    • Prawo jazdy kat B,
    • Umiejętności sprzedażowe, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji biznesowych,
    • Terminowość, rzetelność, uczciwość w wykonywanej pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie  umowy o pracę,
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość pracy z liderami rynku FMCG,
    • ciekawą pracę w młodym zespole,
    • narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy, opieka medyczna)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez MS SERVICES SP. Z O. O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Warto wiedzieć, że:
    • MS SERVICES SP. Z O. O stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
    • nasza siedziba mieści się na ul. Bociana 22, 31-231 Kraków;
    • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
    • dostęp do Twoich danych będą miały osoby, które zostały przez nas upoważnione do przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją;
    • po zakończeniu rekrutacji CV pozostanie w naszej bazie przez okres do 3 lat dla celów statystycznych i weryfikacji ewentualnych roszczeń oraz pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody zostanie wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacji;
    • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia, właściwy adres do korespondencji w w/w przypadkach to: [email protected];
    • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.