Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Kierowca

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie określonego województwa.

    Wymagania:
    • znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność swobodnego poruszania się samochodem
    • predyspozycje handlowe
    • zdolności negocjacyjne
    • wysoka kultura osobista
    • motywacja do pracy
    • dyspozycyjność
    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samochód służbowy
    • nawigację
    • telefon komórkowy
    • miłą atmosferę w pracy
    • pakiet usług medycznych i sportowych

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.