Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy – klienci indywidualni, małe firmy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalny operator telekomunikacyjny GAWEX, w związku ze stałą rozbudową swojej infrastruktury i ciągłym rozwojem świadczonych usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy
    – klienci indywidualni, małe firmy
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Jeżeli nie masz doświadczenia w sprzedaży – nasza oferta jest również skierowana do Ciebie, zapewniamy cykl szkoleń produktowych oraz sprzedażowych, zdobędziesz odpowiednią wiedzę, aby odnosić sukcesy w sprzedaży!

    Twoje zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów, promowanie oferty i marki usług GAWEX,
    • Sprzedaż usług – podpisywanie umów,
    • Rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych,
    • Raportowanie wyników sprzedaży.

    W zamian za Twoją pracę, oferujemy:

    • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia (stała pensja + wysokie prowizje i premie),
    • Elastyczne godziny pracy – możliwość samodzielnego działania,
    • Stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku,
    • Rozwój umiejętności sprzedażowych poprzez cykliczne szkolenia (teoria i praktyka),
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy,
    • Konsekwencja w realizacji celów,
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego i/lub w obsłudze klienta,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Podstawowe umiejętności obsługi pakietu MS Office,
    • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.
    Aplikację zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."