Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (klient biznesowy)

Holiday Park & ResortO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Misją naszego zespołu jest wypromowanie marki Holiday Park & Resort w całej Polsce, dzięki stworzeniu wspierającego się teamu osób odpowiedzialnych, rzetelnych i ambitnych, którzy jako ambasadorzy firmy w swoich regionach, wypromują Holiday Park & Resort jako zaufanego partnera w biznesie

  • aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż usług z oferty Holiday Park&Resort klientom biznesowym na podległym obszarze (1 lub 2 województwa),

  • budowanie pozytywnego wizerunku organizacji i dobrych relacji z klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi,

  • współpraca z innymi jednostkami i spółkami w zakresie dostarczania kompleksowych informacji dla klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług do klienta biznesowego,

  • bardzo dobra organizacja pracy i chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz pro – klienckie nastawienie,

  • umiejętność pracy z celami,

  • dyspozycyjność (praca w terenie),

  • inicjatywa oraz umiejętność szybkiego działania (również w sytuacjach stresowych),

  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji i obsługi Klienta,

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę,

  • regularne szkolenia biznesowe i samorozwojowe,

  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + prowizja),

  • samochód służbowy także do celów prywatnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat działalności stała się liderem w swojej branży, Holiday Park & Resort to największa baza noclegowa dla rodzin z dziećmi w Polsce. Każdego wakacyjnego dnia odpoczywa u nas ponad 8 tysięcy zadowolonych gości. Prowadzimy obecnie 6 resortów, które cały czas rozbudowujemy, w planach mamy także inwestycje w górach. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys. posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy