Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Kłodzko, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
    w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    na terenie: Kłodzko i okolice

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé,
    • Stały kontakt z powierzonymi klientami - sklepami detalicznymi,
    • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału,
    • Egzekucja ustaleń promocyjnych,
    • Monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Nestlé w obsługiwanych sklepach detalicznych,
    • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. 1 roku doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży – mile widziane
    • Orientacji na wyniki popartej dotychczasowymi udokumentowanymi osiągnięciami,
    • Znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych,
    • Umiejętność  budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym,
    • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
    • Podstawowych umiejętności analitycznych,
    • Znajomości obsługi MS Office,
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozpoczęcia kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG,
    • Samochód i telefon służbowy,
    • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV do dnia 10.08.2018 za pomocą przycisku "APLIKUJ", koniecznie z tematem wiadomości: „PH – Kłodzko”

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.