Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Wawel SAO firmie

  • Kluczbork, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy
– robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią,
to co robią? Dołącz do nas!

Preferowane miejsce zamieszkania, teren działania: Opole, Kluczbork

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy. Wymagana znajomość rynku lokalnego oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • samochód służbowy, telefon komórkowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy