Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTER CARS S.A. to największy dystrybutor części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inter Cars S.A. prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. W ofercie spółki znajdują się części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów, maszyn rolniczych i motocykli.

    Filia z grupy Inter Cars poszukuje kandydatów do pracy do swojego zespołu w Kołobrzegu na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
    • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
    • Negocjacje i zawieranie umów,
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość branży motoryzacyjnej
    • Zdolności w pozyskiwaniu wiedzy technicznej
    • Doświadczenie w kontaktach z klientami
    • Umiejętność obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows
    • Otwartość i elastyczność na nowe wyzwania
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
    • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
    • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klauzula informacyjna dla kandydata – do ogłoszenia rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Autoexpresso Sp. z o.o. spółka komandytowa w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Cofnięcie zgody możliwe jest w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres: [email protected]

    Administratorem danych osobowych jest Autoexpresso Sp. z o.o. spółka komandytowa (dalej: Administrator), ul. Zimowa 4, 70-807 Szczecin, tel. +48 91 8802350. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych dr Marlenę Płonkę, z którą można kontaktować się pod adresem [email protected]

    Odbiorcą danych mogą być podmioty, którym Administrator powierzy przetwarzanie danych w związku z organizacją procesu rekrutacji.
    Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na ich wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą na ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.