Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Wałcz, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Carabao to jeden z największych koncernów na świecie produkujących napoje energetyczne. Aktywnie angażujący się w świecie sportu, głównie piłki nożnej. Carabao jest tytularnym sponsorem Pucharu Ligi Angielskiej i strategicznym sponsorem Chelsea Londyn. Poszerzając ekspansję w Europie, firma zagościła na rynku polskim.

    Poszukujemy:

    Przedstawiciela handlowego

    Miejsce pracy: Kołobrzeg, Koszalin, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świnoujście, Wałcz
    top

    Obowiązki:

    • Opieka nad podległymi sieciami handlowymi
    • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • Budowanie relacji z klientami
    • Analiza rynku i konkurencji
    • Przestrzeganie standardów merchandisingowych
    • Zbieranie zamówień od klientów

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży na rynku tradycyjnym
    • Rozwinięte umiejętności negocjacji i sprzedaży
    • Znajomość podległego obszaru
    • Umiejętności planowania pracy
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Sprzedaż produktu premium o bardzo szerokim marketingu
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę
    • Wynagrodzenie w formie podstawa+ bardzo wysoka prowizja
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Auto służbowe
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość szybkiego awansu