Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Auto Partner S.A.O firmie

  • Konin
    Konin, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach

Nasze wymagania

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • silna motywacja do osiągania celów
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • kreatywność, otwartość i chęć do intensywnej pracy
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • pakiet socjalny,
  • zniżki pracownicze,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Auto Partner S.A. jest istniejącym na rynku od 1993r., dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. To ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, magazynem typu HUB zlokalizowanym w Pruszkowie oraz ponad 100 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Węgrzech, Belgii na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„FIRMA TO LUDZIE ” - naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są Naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników, z czego ok. 800 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner S.A.

Dołącz do Naszego zespołu, pracuj z Nami !

Przedstawiciel Handlowy, Konin