Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Konin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teren pracy – Konin i okolice

    Czy posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG?
    Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Uratować Świat przed Nudnym Jedzeniem”?
    Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?
    Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz dystrybucji na określonym terenie.

    Główne zadania:

    • Realizacja planu sprzedaży zgodnie z  comiesięcznymi planami
    • Utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji z klientami (kanał tradycyjny)
    • Realizacja  standardów ekspozycji produktów w obsługiwanych obiektach
    • Realizacja zleconych działań promocyjnych
    • Weryfikacja zapasów magazynowych u Klienta

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego lub Merchandisera, preferowanie w branży FMCG
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
    • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Duża samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B

     Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole
    • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku

    McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

    Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

    McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

    Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, proszę wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.