Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – Konsultant Edukacyjny

WSiP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Twój teren do obsługi, to 2 max 4 powiaty w zależności od miejsca Twojego zamieszkania.

• Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami;

• Prowadzenie spotkań sprzedażowych w oparciu o materiały marketingowe, katalogi, publikacje;

• Budowanie silnej pozycji firmy i naszych produktów na rynku poprzez profesjonalne doradztwo i sprzedaż w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań edukacyjnych;

• Finalizacja kontraktów i realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz budowania profesjonalnych relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu;

• Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy – nie przychodzisz codziennie do biura ponieważ to Ty ustalasz grafik spotkań dopasowany do potrzeb i możliwości swoich Klientów;

• Umiejętności pozyskiwania nowych Klientów oraz doświadczenia w realizacji planów sprzedaży;

• Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług do Klientów z segmentu B2B;

• Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę zgodną z kalendarzem roku szkolnego – aktywności dopasowane do okresu trwania roku szkolnego, wakacji, świąt, ferii szkolnych;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego – 90% naszych kierowników regionalnych awansowało ze stanowiska Konsultanta – Doradcy Edukacyjnego;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Szkolenia sprzedażowe i stałe wsparcie specjalistów rozwijające Twoje kompetencje;

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, CRM, samochód;

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);

  • Atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla Twoich najbliższych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

WSiP

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej. Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

Przewiń do profilu firmy