Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy / Koordynator sprzedaży regionalnej

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 2019-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent Karmy dla Zwierząt w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
    • osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów hurtowych oraz detalicznych
    • kooperowanie sprzedaży pomiędzy hurtowniami a sklepami detalicznymi
    • monitorowanie rynku i konkurencji,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • zapewnienie klientom wysokiego standardu obsługi,
    • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami

    Wymagania:

    • obowiązkowa znajomość rynku tradycyjnego hurtowego/detalicznego,
    • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
    • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,
    • pomysłowość, inicjatywa, zaradność,
    • wysoka motywacja do pracy oraz determinacja do realizacji stawianych celów biznesowych,
    • dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej,
    • doświadczenie na stanowisku handlowym,
    • doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów,
    • gotowość do samodzielnej pracy i częstych podróży służbowych,
    • umiejętność organizacji czasu pracy
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby poproszone są o nadesłanie aplikacji do 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie poprosimy o dopisek: PH WOJ. Zachodniopomorskie, lubuskie

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami