Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Bizea Sp. z o.o.

  • Kościerzyna

    Kościerzyna, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • uzgadnianie warunków współpracy z klientem

  • utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami

  • odpowiedzialność za rozliczenia finansowe z klientami oraz firmą

  • współpraca z działem handlowym przy realizacji zamówień klientów oraz płatności

  • analiza sprzedaży

Nasze wymagania

  • zapał i chęci do pracy,

  • smykałka do sprzedaży

  • min. średnie wykształcenie, (mile widziane w branży drzewnej)

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • znajomość obsługi MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w nowoczesnym i odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie

  • możliwość zdobywania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • samochód służbowy

  • telefon, komputer służbowy

  • dofinansowanie do zimowego wypoczynku dzieci

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka szkolna

BizeA sp. z o.o. jest międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w technikach połączeń drewna. W swojej ofercie mamy szeroką gamę narzędzi: zszywaczy, sztyfciarek i gwoździarek pneumatycznych oraz elementów złącznych: gwoździ, zszywek i wkrętów. Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę klienta, szybki serwis, fachową wiedzę naszych doradców oraz najwyższą jakość narzędzi i złączy.

Przewiń do profilu firmy