Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Kraft Heinz

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Target PRO to lider outsourcingu sprzedaży posiadający 15-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedażowymi dla międzynarodowych koncernów z sektora FMCG oraz usług.
Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony targetpro/strefa-handlowca.pl
                                        FB facebook.com/TargetPROpl

Aktualnie na potrzeby realizacji usługi wsparcia sprzedaży dla firmy Kraft Heinz Company, producenta marek Heinz i Pudliszki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, a także obsługę klientów.

top

Obowiązki:

  • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu;
  • dbanie o dostępność produktów Heinz, Pudliszki oraz wprowadzenie nowości;
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • analiza rynku i konkurencji;
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • dobrej znajomości obsługiwanego terenu;
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji;
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy ze znanymi i cenionymi produktami Heinz, Pudliszki;
  • długoletnią współpracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie podstawowe;
  • premię uzależnioną od realizacji celów sprzedażowych i ekspozycyjnych;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, gsm);
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość skorzystania z karnetu sportowego;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w ramach struktury sprzedażowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się