Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Eurosnack S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów, prezentację produktów, zbieranie zamówień, negocjacje handlowe

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • monitorowanie otoczenia rynkowego

  • raportowanie do przełożonego

  • kreowanie wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG

  • znajomość lokalnego rynku spożywczego detalicznego i hurtowego

  • wykształcenie: minimum średnie

  • ukierunkowanie na osiąganie wytyczonych celów

  • minimum 5 letnie posiadanie prawa jazdy kat.B

  • dyspozycyjność

  • znajomość programów Excel i Word

  • umiejętność organizacji pracy

  • solidność, rzetelność, uczciwość oraz umiejętność współpracy z innymi działami w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającym się firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

  • atrakcyjny system premiowania

  • wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań (samochód, telefon)

  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

Eurosnack S.A.

EUROSNACK S.A. – producent biszkoptów i chrupek w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.eurosnack.pl

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

teren: Małopolski