Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Kaczmarek Electric. S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa aktualnych klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • branżowe doradztwo techniczne

  • przygotowywanie ofert handlowych i ich realizacja

  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi poprzez świadczenie profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie

  • aktywny udział w projektach Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej i znajomość rynku

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • sprawna obsługa komputera i programów MS Office

  • dobra organizacja pracy i życzliwość

  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole

  • predyspozycje do prowadzenia sprzedaży i inicjatywa w działaniu

  • aktywność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

  • rozwój zawodowy oraz doskonalenie umiejętności technicznych i handlowych

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

Kaczmarek Electric. S.A.

Zapraszamy do Kaczmarek Electric S.A.– jednej z największych sieci sprzedaży produktów elektrotechnicznych. Nasza firma nieustannie się rozwija, wkrótce staniemy się członkiem grupy WÜRTH.

Chcesz brać w tym udział – Przyłącz się do nas.

Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i komunikatywnych. Uwierz w nas - jesteśmy na tym rynku 24 lata.

Przewiń do profilu firmy