Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

AS PRODUKTO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja budżetu sprzedażowego,
  • Praca w terenie i monitorowanie rynku,
  • Przygotowanie i opracowywanie ofert handlowych,
  • Doradztwo w zakresie tworzenia koncepcji SPA&Wellness,
  • Promowanie produktów i rozwiązań firmy AS Produkt,
  • Raportowanie i obsługa CRM,
  • Współpraca z Koordynatorami i Projektantami,

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość branży basenowej, SPA & Wellness,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,
  • Doświadczenia w budowaniu relacji i pozyskiwaniu Klientów,
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym
  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i prowizyjnej
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy na wyłączność, laptop, telefon
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych
  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy, eventy integracyjne

Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje Przedstawiciela Handlowego. Praca głównie poza siedzibą firmy na terenie Polski – krótkie delegacje.

Przykładowe realizacje:

  • Wykonanie basenów oraz strefy SPA w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.
  • Rewitalizacja strefy basenowej oraz SPA & WELLNESS w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.
  • Realizacja strefy basenowej i SPA w Hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.

Po więcej zapraszamy tutaj:

Teren wykonywanej pracy:

  • woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie.

Przedstawiciel Handlowy, Kraków