Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Toya Sp. z o. o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywną sprzedaż Usług w terenie,

  • prowadzenie rozmów handlowych w domu Klienta,

  • raportowanie działań sprzedażowych.

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca w domu

Nasze wymagania

  • silna motywacja do pracy i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • komunikatywność i dynamizm w działaniu,

  • umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami.

To oferujemy

  • umowę o pracę u lidera rozwiązań telekomunikacyjnych w Polsce,

  • wynagrodzenie stałe + przejrzysty system prowizyjny,

  • elastyczne godziny pracy,

  • wdrożenie do pracy (szkolenie wstępne i wsparcie indywidulanego opiekuna w pierwszych miesiącach pracy),

  • niezbędne narzędzia pracy tj. telefon komórkowy,

  • opieka medyczna, karta ok system,

  • zniżki na usługi TOYA,

  • dofinasowanie urlopu,

  • bony zakupowe na święta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Toya Sp. z o. o.

Jeden z sześciu największych operatorów kablowych w Polsce i jako jedyny z nich jest oparty wyłącznie na polskim kapitale. Oferuje nowoczesne usługi telekomunikacyjne: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz telefonię, zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. TOYA jest firmą zorientowaną na nowe technologie i rozwija wiele innowacyjnych projektów opartych o własne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy