Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Promark Serwis sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie wzorowych relacji z obecnymi partnerami firmy

  • Kompleksowe prowadzenie projektów – diagnozowanie potrzeb Klientów, dobieranie optymalnych rozwiązań we współpracy z działem technicznym, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B

  • Wykształcenie o profilu technicznym – atutem będą kierunki takie jak automatyka, robotyka lub elektronika

  • Pasja do nowych technologii i duże zaangażowanie w pracę nad ambitnymi projektami

  • Doświadczenie we współpracy z firmami produkcyjnymi

  • Samodzielność i wzorowa organizacja pracy

  • Zaangażowanie w realizację zleconych zadań oraz odpowiedzialność

  • Motywacja do poszerzania wiedzy

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość j. angielskiego – współpraca z przedstawicielami zagranicznego dostawcy oraz uczestnictwo w szkoleniach

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Jasne i przejrzyste zasady zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – wierzymy, że bez poczucia bezpieczeństwa trudno o prawdziwe zaangażowanie

  • Kompletne szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy – wiemy, że początki bywają trudne

  • Narzędzia pracy wysokiej jakości (samochód, laptop, telefon, urządzenia demo) - nie zostawimy Cię z gołymi rękami

  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia poprzez pracę z innowacyjnymi technologiami i globalnie wiodącymi rozwiązaniami, a także rozwój w ramach struktur naszej organizacji i możliwość awansu na stanowisko managerskie – chcemy, żeby nasi Pracownicy mogli w pełni realizować się w ramach naszej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy oraz benefity pozapłacowe takie jak: karta sportowa oraz pakiet medyczny – zgadzamy się, że praca to nie wszystko

  • Pracę z ludźmi, którzy lubią po godzinach razem pograć w piłkę lub pojeździć na rowerze

Promark Serwis sp. z o.o.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu handlowego, lubisz sprzedaż i pracę z ludźmi, potrafisz budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z Klientami oraz interesujesz się branżą techniczną, zapoznaj się z naszą ofertą pracy na stanowisku:

Nasza firma to lider w dziedzinie sprzedaży i serwisu zaawansowanych technicznie urządzeń przemysłowych oraz dedykowanych systemów IT. Wyróżnia nas wysoka kultura i etyka pracy, a co za tym idzie dbałość o potrzeby naszych Pracowników i Klientów.

Przewiń do profilu firmy