Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

WinkolekcjaO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w branży HoReCa
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • komunikatywność
  • zdolności handlowe i organizacyjne
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o czynniki motywujące
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • szkolenia ze znajomości produktów, wiedzy o winach i regionach winiarskich
  • niezbędne narzędzia pracy

Przedstawiciel Handlowy, Kraków