Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

OBERALP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów marki Salewa

  • Realizacja planów, monitorowanie poziomu sprzedaży, raportowanie

  • Budowanie relacji handlowych z klientami/ negocjacje handlowe

  • Realizacja założeń strategii marketingowej marki

  • Współpraca z Działami Customer Service, Visual Merchandisingu, Marketingu

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie sportem (branża outdoorowa i narciarska, ski touring, biegi górskie, wspinaczka, trekking)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie w handlu

  • Prawo jazdy kategorii B i mobilność

  • Znajomość pakietu Office/Excel

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych

To oferujemy

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • Szkolenia w kraju i za granicą

  • Pracę i doświadczenie w międzynarodowym i dynamicznym środowisku

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Karta Multisport

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w Zespole ludzi z pasją

  • Elastyczne godziny pracy, dużą samodzielność w działaniu

O nas

OBERALP POLSKA Sp. z o.o.

Nasza firma to polski oddział międzynarodowego holdingu OberAlp, zajmującego się produkcją, sprzedażą i dystrybucją odzieży oraz sprzętu sportowego. Od lat z wielką przyjemnością i pasją inspirujemy innych do spędzania czasu w górach oraz pływania. W naszym portfolio znajdują się prestiżowe marki w tym m.in. Salewa, Dynafit, Wild Country oraz Speedo.

Obecnie do naszego zespołu poszukujmy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Dział: Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 30/07/2021 r.

  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.